back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjelosh Luli

Kolë Miri – Dedvukaj, simboli i besës dhe burrnisë Malësore – nga Gjekë Gjonlekaj

Kolë Miri - Dedvukaj, simboli i besës dhe burrnisë Malësore nga Gjekë Gjonlekaj Dyert e shpërnguljeve biblike të shqiptarëve nga Mal i Zi u hapën në...

Izabela Luli: Ja si ia prenë kokën komunistët, kapitenit Gjelosh Luli

Izabela Luli: Ja si ia prenë kokën komunistët, kapitenit Gjelosh Luli Dëshmia e 61-vjeçares Izabela Luli, për historinë tragjike të babait të saj, Gjelosh Lulit,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.