back to top
26.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjelosh Fran Pëllumbi

Arrestimi dhe vrasja e Prek Calit – nga Agustin Miraka

Arrestimi dhe vrasja e Prek Calit nga Agustin Miraka Figuron replika në “Rapsh te Hotit” ndërmjet të lidhurit Prenk Calit edhe komunistit horr e të pabesë,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.