back to top
11.5 C
Tirana
E premte, 24 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Giuseppe Massani

Baba Myrteza Paja – dhe Martirët e Bektashizmës Shqiptare

Martirët e Bektashizmës Shqiptare Persekutimi i kryegjyshëve,  baballarëve dhe dervishëve gjatë regjimit komunist. Në kërkim të nji emri të Bektashizmës... Jozef Radi Kujtimit të Baba Myrteza Pajës,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.