back to top
27.5 C
Tirana
E hënë, 20 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Giuliano Manacorda

Çmimi “Gjuha e Shpirtit” – I jepet Visar Zhitit për poezinë dhe misionin

Çmimi “Gjuha e Shpirtit” -I jepet Visar Zhitit për poezinë dhe misionin Në vend të një reportazhi Në edicionin më të fundit, Çmimi Ndërkombëtar “Gjuha e shpirtit”,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.