back to top
8.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gëzim Celhyka

Stacionet e Trenit – Katedrale – refleksion nga Gëzim Çelhyka

Stacionet e Trenit - Katedrale refleksion nga Gëzim Çelhyka Nuk e di, e kam lexuar, dëgjuar, apo ma kanë thënë; apo është pjellë e...

Shoqëria njerëzore vetëm përsoset nga protestat… – nga Gëzim Çelhyka

Shoqëria njerëzore vetëm përsoset nga protestat... nga Gëzim Çelhyka Në këtë planet protestohet dhe vetëm protestohet. Po çdo protestë ka anën e saj të Hijes...

Një shoqëri kameleontësh, ku ka humbur çdo vlerë e shejtërim… -Respekt, Robert Priftit nga Gëzim Celhyka

Një shoqëri kameleontësh, ku ka humbur çdo vlerë e shejtërim Respekt, Robert Priftit nga Gëzim Çelhyka* Të gjithë e kemi qejf atë fjalë që të bën...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.