back to top
36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gerhoti

Ditë Terrori në Gjirokastër…
 fragmente nga kujtimet e Tomor Q. Kokalarit

Ditë Terrori në Gjirokastër...
 nga kujtimet e Tomor Q. Kokalarit Nga gjithë kujtimet dhe ngjarjet e përjetuara gjatë luftës do të veçoja ndoshta më të dhimbshmen...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.