back to top
23.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gegë

Metamorfoza… nga At Gjergj Fishta

Metamorfoza... nga At Gjergj Fishta ...dhe përcjellja historike e nji poezie... Jozef Radi “T'a dijë Shqypnija/ Prá, e sheklli mbarë,/ Se mâ mbas sodit/ un s'jam Shqyptár, Poezia...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.