back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gabriel Escobar

Veprimtari nga Nju Jorku, Harry Bajraktari, u takua në Departamentin e Shtetit, me Gabriel Escobar

Veprimtari nga Nju Jorku, Harry Bajraktari, u takua në Departamentin e Shtetit, me Gabriel Escobar Washington DC, (21 Maj, 2023) - Veprimtari i dalluar i...

Pushtimi i Ukrainës nga Rusia dhe “Ballkani i Hapur” – nga Frank Shkreli

21 dhjetor 2021 - Open Ballkani i Trojkes: Vuçiq - Rama - Zaev Pushtimi i Ukrainës nga Rusia dhe “Ballkani i Hapur” nga Frank Shkreli Senatori...

Erdhi dhe shkoi z. Escobar – Po tash?! – nga Frank Shkreli

Erdhi dhe shkoi z. Escobar - Po tash?! nga Frank Shkreli Ja, shkoi në Tiranë, pa u përshëndet me disa dhe u kthye… Fjala është për Zëvendës...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.