back to top
26.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Frika

Frika – tregim nga Ramiz Gjini

Frika tregim nga Ramiz Gjini Kur barbarët u dhanë në portën e madhe të oborrit të Lef Kukës, ky i fundit, doli nga dera e pasme...

Ernest Hemingway (1899 -1961) – Frika

“Frika asht thjesht paaftësia jonë me e ndalë funksionimin e imagjinatës...”

Napoeleon Bonaparti – Bashkimi (1769-1821)

"Ka vetëm dy gjana qi i bashkojnë njerëzit... frika dhe interesi...!"

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.