back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Franklin Delano Roosevelt

Globalizmi, Komunizëm Integral – nga Alfons Grishaj

Globalizmi, Komunizëm Integral nga Alfons Grishaj Gjithë këto vite kam vrarë mendjen pse pala demokrate Amerikane përkrah Globalizmin që, në tre dekadat e fundit është tregëzuar...

Jaltë 1945. Stalini shpërthen kundër Shqipërisë

Jaltë 1945 - Stalini shpërthen kundër Shqipërisë nga Thanas Mustaqi Shqipëria, dhe vende të tilla të vogla nuk e meritojnë të jenë në tryezë me...

Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) – Puna

“Liria e vërtetë e individit s'mundet të ekzistojë pa sigurinë ekonomike dhe pavarsinë... Njerzit e uritun e të papunë janë brumi me të cilin...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.