back to top
26.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Françesko Petrarkën

Koliqi: Vetëm një popull i kulturuar ka të drejtë t’i kërkojë të drejtat e veta dhe t’u imponohet të tjerëve… Intervistë e Dr. Lazër...

Koliqi: Vetëm një popull i kulturuar ka të drejtë t'i kërkojë të drejtat e veta dhe t'u imponohet të tjerëve... Intervistë e Dr. Lazër...

Ernest Koliqi: “Për hir t’Atdheut… Sakrifikoj reputacionin tim…”

“Për hir t’Atdheut... Sakrifikoj reputacionin tim..." Dr. Lazër Radi mbi  figurën e Ernest Koliqit Intervistues Luiza Musta & Mustafë Xhemajli “T'rrëzuemin due ta çoj nga balta, due...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.