back to top
32.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Francesco Gonzaga

Një katekizëm në gjuhën shqipe e vitit 1584 dhe kryengritjet e arbërve kundër perandorisë osmane në vitet 1584-1596 – nga Lutfi Alia

Një katekizëm në gjuhën shqipe e vitit 1584 dhe kryengritjet e arbërve kundër perandorisë osmane në vitet 1584-1596 nga Lutfi Alia Në shek. XVI, populli albanez...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.