back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Franc Molnar

Ndaj të pafajshmëve e të pambrojturve diktatura dëshmoi makabritetin e saj… – intervistë me Jozef Radi – Dëshmi për kujto.al

  Me 21 gusht 2019 në gazetën Mapo, u paraqit kjo intervistë e gjatë në lidhje me gjithë fëmijët që u lindën dhe u rritën...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.