back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Fotografi

Një foto… dhe disa rreshta per Pano Taçin – nga Qerim Vrioni

Një foto... dhe disa rreshta per Pano Taçin nga Qerim Vrioni Me poetin Pano Taçi (1928-2012) më njohu gjatë një përurimi libri, miku ynë i...

Miladini, “beu” i luftës foto me shënim nga Kastriot Dervishi

Miladini, "beu" i luftës foto me shënim nga Kastriot Dervishi Personi mbi kalë është Miladin Popoviçi. Në pyjet e bukura të Shqipërisë, kalin e tërheq një...

Gjuha kryeneçe e fotove – Shkollat shqipe ne Maqedoni 1941-1944

Gjuha kryeneçe e fotove - Shkollat shqipe në Maqedoni 1941-1944 Shpesh kur fjalët s'mbrrijtë me i thanë si duhet kohnat e ikuna, kam vërejtë se janë...

Planet e Mbretit Zog për të shëndruar Tiranën në qytet me arkitekturë europiane (foto)

Planet e Mbretit Zog për të shëndruar Tiranën në qytet me arkitekturë europiane (foto) Mbreti Zog njihet një figurë historike dhe politike shum e diskutuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.