back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Fejaz Kalakula

Sporti femëror në Tiranë… dhe një vërejtje nga Greta Dilo

Sporti femëror në Tiranë... nga Ilir Dojka Në mars të vitit 1933, filloi në Tironë Kampionati i volejbollit midis skuadrave të qytetit. Morën pjesë 10 skuadra. Për...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.