back to top
26.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Fazli Deliu

Kalimi i Kufirit dhe Udhëtimi nga një burg te një tjetër…

Kalimi i Kufirit dhe Udhëtimi nga një burg te një tjetër... Historia e dhimbshme e shqiptarit të Kosovës, Fazli Deliu, që u arratis nga dhuna e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.