back to top
21.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Fahri Repishti

Një foto… dhe një shënim nga pas… – nga Ardita Repishti

Sado dëshmi që të mblidhen për diktaturën komuniste dhe krimet makabre te saj, kurrë puzzlle i saj s'do të jetë i plotë dhe kurrë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.