back to top
34.5 C
Tirana
E enjte, 20 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Enverizmi

Jepini guxim enverizmit tuaj! – reflektim nga Jozef Radi

Jepini guxim enverizmit tuaj! reflektim nga Jozef Radi Është debat i hershëm e i lodhshëm ideja e një komunizmi shqiptar. Unë do të përpiqem të mbroj...

Regjimi enverist shkatërroi 200 xhami e kisha…

Regjimi enverist shkatërroi 200 xhami e kisha... Goditjen më të rëndë, që regjimi ushtroi mbi trashëgiminë shpirtërore të shqiptarëve qe shkatërrimi i kishave dhe xhamive....

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.