back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Elem Haxhia

Lasgushi rrëfen diçka… nga Jeta e tij…

Kur jeta lufton me antijetën... nga Jozef Radi E lexoj dhe e rilexoj kët rrëfim të Lirikut të Madh, Lasgush Poradecit... Sigurisht ky ditar...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.