back to top
29.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

"E Penguara"

Dy fjalë edhe prej meje, autorit të librit “E Penguara…” Lindita Dema – Harizaj

Dy fjalë edhe prej meje, autorit  të librit “E Penguara...” Lindita Dema - Harizaj Reagim  ndaj shkrimit "Vajzat e Interrnuara"... të Gj. Pervizit Sa herë shkoj...

Vajzat e Internuara… nga Gjuliana Pervizi (Malaj)

Vajzat e Internuara... nga Gjuliana Pervizi (Malaj) e quajtun ndryshe “Beba”, nji e internuar në moshën katër muajshe në kampin ma mizor, atë të Tepelenës dhe i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.