Nyjet-Arkivit për » Durresi dhe Tirana «

Durrësi qyteti i dytë më i madh në vend… – të dhënat e INSTAT, për vitin 2020

Durrësi qyteti i dytë më i madh në vend… Fieri dhe Elbasani, kanë “humbur” më shumë banorë në dy dekada, përgjysmohet Gjirokastra. Rritja e fortë e Tiranës dhe më pak Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook