back to top
28.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Dugajt e Reja

E para demostratë e mirëfilltë antikomuniste në Shqipni… nga Ilir Seci

E para demostratë e mirëfilltë antikomuniste në Shqipni... nga Ilir Seci (Kujtime nga data 13 Dhjetor 1990) ...Mbramja e 12 dhjetorit 1990, nuk ndryshonte shumë prej mbramjeve...

Tefë Palushi apo humori si modus vivendi nga Vladimir Myrtezai

Tefë Palushi apo humori si modus vivendi... nga Vladimir Myrtezai Nëse ka një vend ku humori zë vend si zë i parë dhe përpjesëtohet...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.