back to top
23.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Dinjiteti

Kurani sure 73/10 – Dinjiteti

“Përballo me kurajo gjithçka të thonë, dhe largohu me dinjitet prej tyne…” 

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.