back to top
12.5 C
Tirana
E martë, 23 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Dije Demiri-Frangu

Çmime… dhe përçmime! nga Agron Gashi

Çmime... dhe përçmime!* nga Agron Gashi Sot, në ditën e lindjes së Franc Kafkës, ju kujtoj këtë roman të Musa Ramadanit, i cili ishte fitues...

Me klithmë i pushtoj hapësirat – cikël poetik nga Dije Demiri-Frangu

Me klithmë i pushtoj hapësirat cikël poetik nga Dije Demiri-Frangu Dije Demiri - Frangu, paraqitet për herë të parë në portalin radiandradi. Ky cikël prej 11 poezish...

Zhbërja e mallkimit historik – nga Dije Demiri – Frangu

Zhbërja e mallkimit historik nga Dije Demiri - Frangu Strukturalisht, romani "Mallkimi i shekujve", i Gazmend Bytyçit, romani i tij i dytë, i botuar këto ditë,...

Dhuna, si instinkt komunist *Dr. Dije Demiri-Frangu

Dhuna, si instinkt komunist *Dr. Dije Demiri-Frangu mbi Romanin “193 kafazet” i Rezart Palluqit Romani ‘193 Kafazet’, i Rezart Palluqit, është një befasi artistike në letërsinë shqipe,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.