back to top
19.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Dhoma e Lordëve

Jeta dhe vepra e Xhorxh Gordon Bajronit (22 janar 1788 – 19 prill 1824)

Jeta dhe vepra e Xhorxh Gordon Bajronit (22 janar 1788 - 19 prill 1824) "Të rreptë bijt' e Shqipes! Po vetite nuk u mungojnë; veç...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.