back to top
27.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

"Daullja e llamarintë”

Günter Grass dhe kompasi i thyer i moralit shqiptar… nga Ilir Seci

Günter Grass dhe kompasi i thyer i moralit shqiptar... nga Ilir Seci Günter Grass një nga shkrimtarët më të mëdhenj të botës, vdiq të hënën me...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.