back to top
34.5 C
Tirana
E enjte, 20 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Dane Zdrave

Poezia dhe burgu në shkrimtaren e parë shqiptare – nga Visar Zhiti

Poezia dhe burgu në shkrimtaren e parë shqiptare nga Visar Zhiti Këtë shkrim Visar Zhiti e ka shkruar për 100 vjetorin e Musine Kokalarit, gruaja e pare...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.