back to top
13.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Car Dushani

Elena Gjika – Dora d’Istria – mbretëreshë e kulturës evropiane nga Baki Ymeri

Elena Gjika - mbretëreshë e kulturës evropiane nga Baki Ymeri Me rastin e pervjetorit te vdekjes së Dora d'Istrias (22 Janar 1828 - 17...

Argumentet dhe metodat e politikës ekspansioniste serbe për ta sunduar Kosovën nga Akademik Mark Krasniqi

Argumentet dhe metodat e politikës ekspansioniste serbe për ta sunduar Kosovën nga Akademik Mark Krasniqi Sesioni VI Shkencor, Istog (Burim), mbajtur më 20 e 21 Maj...

Aleksander Stipçeviq: Ballkani nuk ndryshon me Car Dushanin

Aleksandër Stiçeviq:  Ballkani nuk ndryshon me Car Dushanin Prof. Aleksandër Stiçeviq bisedon me Mehmet Latifi... Akademik Prof. Dr. Aleksandër Stipçeviq, të cilin e vizituam në shtëpinë e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.