back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Burgun e Burrelit

Dioguardi – Përsëri “Kampi i Tepelenës” – reagojnë Ardian Ndreca e Lek Mirakaj

Joseph Dioguardi - Përsëri "Kampi i Tepelenës" - reagojnë Ardian Ndreca e Lek Mirakaj . Kampi i Tepelenës ishte kamp i komunizmit dhe jo i popullit...

“Politika më ka zënë derën, letërsisë ia kam zënë derën….” Intervistë me shkrimtarin Pjetër Arbnori

“Politika më ka zënë derën, letërsisë ia kam zënë derën...." Intervistë me shkrimtarin Pjetër Arbnori “Politika më ka zënë derën, letërsisë ia kam zënë derën dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.