back to top
13.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Burgu Qafe-Barit

“Ferri” i Qafë Barit dhe “Parajsa” e nji familje qafbarase Adriana Dine

Nga “Ferri” i Qafë Barit te “Parajsa” e nji familje qafbarase... rrëfim nga Adriana Dine Ishte 7 janar i vitit 1983. Bënte një dimër i acartë, dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.