back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Brahim Memini

Rrëfimi i dëshmitarit: Si u eliminua Miladin Popoviçi – nga Kastriot Dervishi

Rrëfimi i dëshmitarit: Si u eliminua Miladin Popoviçi nga Kastriot Dervishi Miladin Popoviçi, njeriu që përzgjodhi dhe i la peshqesh shqiptarëve Enver Hoxhën, u shtri përdhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.