back to top
22.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Bora Rose Meta

Për lirimin e të burgosurit politik Rexhë Meta, u angazhua edhe diplomacia amerikane – nga Pertefe Leka

Po të dërgoj një shkrim për një student brilliant të Kembrixhit, Rexhë Meta. I dëbuar nga serbët nga Vuthaj dhe i vendosur në Shkodër,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.