back to top
19.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Bob Dole

Xhim Xhema dhe Senatori Bob Dole për Kosovën – nga Frank Shkreli – Prishtinë, 17 Shkurt, 2023

Xhim Xhema dhe Senatori Bob Dole për Kosovën Me rastin e 15-vjetorit të Shpalljes së Pavarësisë së Republikës së Kosovës nga Frank Shkreli - Prishtinë, 17...

Pushofsh në paqë Bob Dole – Miku ynë i Shtrenjtë – Përjetësisht në kujtesën tonë! – nga Frank Shkreli

Pushofsh në paqë Bob Dole - Miku ynë i Shtrenjtë - Përjetësisht në kujtesën tonë! nga Frank Shkreli Trimi dhe Heroi i Luftës së Dytë Botërore, i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.