back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Besnik Dizdari

Pak dritë mbi figurën intelektuale Izet Bebeziqi – përgaditi Fatmira Allmuça

...e ke parë Wikipedian se ç’kanë shkruar për Izetin!?Na kanë bërë muhaxhirë boshnjakë... jo se kam gjë kundra boshnjakëve,por nuk është e vërtetë... dhe...

Nënkampioni i botës lënë në hije… Marsida Najdeni

Nënkampioni i botës lënë në hije... nga Marsida Najdeni I pari shqiptar fitues i një medalje në Olimpiadë. Ai vdiq, pa e ditur se ishte fituesi...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.