back to top
25.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Bekim Morina

Mbi jetën dhe veprën e Dr. Oda Buchholz

Mbi jetën dhe veprën e Dr. Oda Buchholz* marrë nga Deutsche Welle Dr. Oda Buchholz u lind në Dessau më 21 janar 1940. Pasi mbaroi shkollimin...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.