back to top
13.5 C
Tirana
E enjte, 23 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Bëjmë Sikur”

Vehbi Skënderi dhe libri i tij Poetik “Bëjmë Sikur” (1995)

Pjesë nga libri “Bëjmë Sikur” (1995) poezi nga Vehbi Skënderi Kur Vehbi Skënderi botoi një libër lirie... Poetin Vehbi Skënderin e kisha lexuar me atë kureshtjen e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.