back to top
26.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Behgjet Pacolli

Akademiku shqiptaro-britanik, Gëzim Alpion nderohet me medaljen “Nënë Tereza” – nga Frank Shkreli

Akademiku shqiptaro-britanik, Gëzim Alpion nderohet me medaljen “Nënë Tereza” nga Frank Shkreli Ditën e martë, më 27 korrik, 2021, studiuesit shqiptaro-britanik Gëzim Alpion, sociolog në Universitetin...

Dorëheqja e Kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj – dhe opinione politike

Dorëheqja e Kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj dhe opinione politike Të nderuar qytetarë, Dua të ju informoj se sot kam marrë këtë vendim: Jap dorëheqje të parevokueshme nga...

Kosova pret fitore të tjera opinion nga Arbana Xharra

Kosova pret fitore të tjera - opinion nga Arbana Xharra *** Parantezë... E konsideroj veten prej atyne që në vazhdimësi jam përpjekë me i kuptue problemet dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.