Nyjet-Arkivit për » Beatriçe «

Nji dashni e vogël… përballë urrejtjes… esse Jozef Radi

Nji dashni e vogël… përballë urrejtjes së madhe… esse nga Jozef Radi Këto përkthime, janë krye n’nji kohë të largët, e tmerrsisht të frikshme… dhe i mendoja të humbuna… Ishin kohna Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook