back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Beatles

Pak fjalë për Françesk Radin… – nga Gjon Shllaku

Pak fjalë për Françesk Radin... nga Gjon Shllaku Jo rastësisht, muzika e Françesk Radit më ka bërë përshtypje gjithmonë. Fillimisht, ndoshta sepse rritesha në një ambient ku...

Wellsi dhe magjia e Portmerion Village… – nga Rebeka Jegeni

Wellsi dhe magjia e Portmerion Village... nga Rebeka Jegeni Wellsi është një nga të 4 vendet e kombet që përbëjnë Mbretërinë e Bashkuar.Ai shtrihet në pjesën...

A dini gja për Liverpool-in? nga Ilir Seci

A dini gja për Liverpool-in? nga Ilir Seci Qyteti i Liverpoolit, padyshim asht nji nga qytetet ma interesante të mbarë botës. Liverpool asht themelue si qytet...

Pse performanca e Ermonela Jahos në Royal Opera duhej të ishte Kryelajm shqiptar… nga Elida Buçpapaj

Pse performanca e Ermonela Jahos në Royal Opera duhej të ishte Kryelajm shqiptar...* nga Elida Buçpapaj Kryelajmi që do të pushtonte titujt kryesorë të gazetave dhe TV-ve...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.