back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Batalioni Besnik Çano

“O tё lirё e tё bashkuem, o tё vdekun e nёn dhe…” Dr. Lazër Radi

“O tё lirё e tё bashkuem, o tё vdekun e nёn dhe...” nga Dr. Lazër Radi Me 2 prill 1993, u organizua një takim përkujtimor në...

Shqiptari i Madh i Michigan-it nga Eugjen Merlika

Shqiptari i Madh i Michigan-it nga Eugjen Merlika “Shpirt i njeriut sa i ngjan ujit! Fat i njeriut sa i ngjan erës” Johann Wolgang Goethe Ka vetëm pak...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.