back to top
23.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Bar "Europa"Sadik Bejko

Një foto dhe…disa rreshta-Pano Taçi – nga Qerim Vrioni

  Një foto dhe...disa rreshta-Pano Taçi nga Qerim Vrioni Më 13 qershor 2012, u nda nga jeta poeti “rebel” Pano Taçi. Si homazh per kujtimin e tij...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.