back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Banka e Favoreve

“Koha është vlerësues i vetëm dhe jo vaniteti…” – Intervistë e Artan Gjyzel Hasanit dhënë gazetës “Mapo Letrare”

"Koha është vlerësues i vetëm dhe jo vaniteti..." Intervistë e Artan Gjyzel Hasanit dhënë gazetës "Mapo Letrare" Pyetje: A mendoni se letërsia shqipe pas '90, kur...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.