back to top
26.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Balta

Zemërimi i Avni Delvinës…

Zemërimi i Avni Delvinës... Dikush e ka zemruar Avni Delvina?!? Dhe “dikushi”, sigurisht s'është nji i vetëm po disa, sigurisht ata kanë emër dhe mbiemër; kanë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.