back to top
28.5 C
Tirana
E hënë, 20 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ballshi

Katër Mendime dhe Katër Poezi nga Leon Lekaj…

Katër Mendime dhe Katër Poezi nga Leon Lekaj... Leon Lekaj, e ndjen poezinë në çdo qelizë të qenies së vet, prandej e ka vra kahera...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.