back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Bajram Xhafa

“Çështja” e Shën Naumit dhe e Vermoshit Gazmend A. Bakiu

  “Çështja” e Shën Naumit dhe e Vermoshit Gazmend A. Bakiu Shën Naumi u dha, u shit, u fal, u dhurua, apo u këmbye?! Çështja e Shën Naumit...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.