back to top
21.5 C
Tirana
E hënë, 20 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Aushvici Shqiptar

Dioguardi – Përsëri “Kampi i Tepelenës” – reagojnë Ardian Ndreca e Lek Mirakaj

Joseph Dioguardi - Përsëri "Kampi i Tepelenës" - reagojnë Ardian Ndreca e Lek Mirakaj . Kampi i Tepelenës ishte kamp i komunizmit dhe jo i popullit...

Pëllumb Xhufi: një intelektual i mbrujtur në Perëndim! nga Ilir Hashorva

Pëllumb Xhufi: një intelektual i mbrujtur në Perëndim! nga Ilir Hashorva Arben Putoja në librin e tij “Jetë me kujtime”, thotë: “Enver Hoxha përqafoi hap pas...

Dhëndri i Diktatorit, Pëllumb Xhufi: Kampi i shfarosjes i Tepelenës më i miri… – Redaksional i gazetës Minerva

Të gjithë ata që kanë vuajtur në Kampin e Tepelenës, dhe me sa di unë janë mbi 1000 vetë ende të gjallë, duhet të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.