back to top
36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Astrit Kasimati

Babai, gjermanishtja dhe sapuni me vaj ulliri Rrëfimi i së dielës – nga Zamir Gjurgji

Babai, gjermanishtja dhe sapuni me vaj ulliri Rrëfimi i së dielës nga Zamir Gjurgji “Nuk kam ç’të bëj. As si Fadil dhe as si Parti” -...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.