back to top
23.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Artur Zheji

Petro Zheji – nga Edison Ypi

Petro Zheji nga Edison Ypi Mua letargut, mua gjarpërit të përgjumur në pritje të zgjohej kur të ngrohej moti, nuk më interesonin të tjerë; më mjaftonin...

Petro Zheji – nga Edison Ypi

Petro Zheji nga Edison Ypi Mua letargut, mua gjarpërit të përgjumur në pritje të zgjohesha kur të ngrohej moti, nuk më interesonin të tjerë, më mjaftonin...

Kllounada e Ligjërimit Publik në një shoqëri të shthurur – nga Erl Kodra

Kllounada e Ligjërimit Publik në një shoqëri të shthurur nga Erl Kodra Për të kuptuar gjendjen e një shoqërie, së pari duhet kuptuar ligjërimi publik. Në...

Bujar Lako – Shënime dhe Opinione… mbi jetën e artistit

Bujar Lako - Një model moskonformizmi, pa klithma... nga Ilir Demalia Këta, pasi të çojnë drejtë vdekjes të këndojnë psallmin e Lamtumirës. Largimi nga jeta i...

Ç’më tha Babai im Petro, për Terezën e Kalkutës nga Artur Zheji

Ç'më tha Babai im Petro, për Terezën e Kalkutës nga Artur Zheji Opinionisti i njohur shqiptar, Artur Zheji tregon se çfarë i kishte thënë babai...

“…jam shqiptar, dhe tërë jetën time ja dedikova pikërisht këtij kuptimi…”* Artur Zheji për Petro Zhejin

“...jam shqiptar, dhe tërë jetën time ja dedikova pikërisht këtij kuptimi...”* Artur Zheji për Petro Zhejin I biri për të jatin... Ka qenë gjithmonë një gjë shumë e rëndë...

Skeda Biografike Petro Zheji (Wikipedia)

Skeda Biografike Petro Zheji (Wikipedia) Petro Zheji ka lindur në Gjirokastër më 16 tetor 19291], jeton në Tiranë. Ka qenë arsimtar, përkthyes i sprovuar dhe...

Vrasja e nji biznesmeni dhe nji shkrim i Artur Zhejit…

Vrasja e nji biznesmeni dhe nji shkrim i Artur Zhejit... Vrasja e Artan Santos, është fragment i një serie vrasjesh që kanë ndodhur në botën...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.