back to top
31.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Arshi Rexho

Shkëlqimi dhe mjerimi i Çështjes Çame – nga Gëzim Zilja

Shkëlqimi dhe mjerimi i Çështjes Çame nga Gëzim Zilja Duke parë skenën politike shqiptare, ku menjëherë mendja të shkon te dokumentarët me hienat dhe tufat...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.