back to top
16.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Armando Editore

Ipeshkvi Gjon Nikollë Kazazi, Zbuluesi i parë i librit të Parë Shqip, “Meshari” dhe “Shënimet e Gjon Nikollë Kazazit” të Jusuf Buxhovit nga...

Ipeshkvi Gjon Nikollë Kazazi, Zbuluesi i parë i librit të Parë Shqip, “Meshari” dhe “Shënimet e Gjon Nikollë Kazazit” të Jusuf Buxhovit  nga Frank Shkreli Vatikani në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.